...

Aktywność

Życie to ruch. Aktywność fizyczna odgrywa ogromną rolę w procesie utrzymania zdrowia, sprawności i dobrego samopoczucia. Ruch powinien być świadomy, uważny oraz połączony z naturalnym oddechem, aby oprócz poprawy parametrów fizycznych, osiągać także stan wewnętrznej harmonii i wyciszenia umysłu. Dobry trening zapewnia energię, witalność i formę na co dzień, bez narażania organizmu na przeciążenia i kontuzje. Kluczem do takiej aktywności jest uważność i koncentracja na potrzebach organizmu.

Dlatego ideę aktywności realizujemy przez optymalne połączenie treningu funkcjonalnego ze zdrowotnymi ćwiczeniami gimnastyki wschodniej. Wykorzystujemy ćwiczenia gimnastyczne, osteopatyczne, kompensacyjno-rozluźniające oraz wschodnie ćwiczenia lecznicze, które stymulują meridiany i aktywują przepływ energii Qi w ciele. Skupiamy się na wszechstronnym rozwoju w indywidualnym tempie oraz świadomości ruchu i własnego ciała.

Z nami skutecznie zwiększysz gibkość i mobilność w stawach, wzmocnisz CORE, zbudujesz siłę i wytrzymałość oraz radykalnie rozwiniesz swoją sprawność. Pozbędziesz się napięć i blokad mięśniowo-powięziowych, dzięki czemu zredukujesz dolegliwości bólowe układu ruchu, wyraźnie poprawisz sylwetkę i komfort życia.

Usługi

Polecane artykuły

error: Zawartość strony jest własnością intelektualną autora!
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.