...

Blog Zen Concept

Wyjazd Qi Booster - Joga i Medycyna Chińska - Plakat promujący

WYJAZD – QI BOOSTER 2024! Jesienny weekend w Beskidzie

Zapraszamy na wyjazd Qi Booster 2024 – Jesienny weekend w Beskidzie.

Tegoroczny wyjazd Qi Booster stanowi unikalne i skuteczne połączenie zdrowotnych zabiegów medycyny integralnej, holistycznej pracy z ciałem oraz bezpiecznych, rozwojowych metod pracy psychologicznej. To czas autentycznego bycia blisko siebie, gdzie rozwój, zdrowienie i powrót do wewnętrznej równowagi postrzegamy jako świadomie realizowany proces, a nie doraźnie działania objawowe.

ZAPISZ SIĘ

DLA KOGO?

Wrześniowy Qi Booster jest dla wszystkich, którzy potrzebują zregenerować swoje zasoby i życiową energię, ale również mają gotowość do autentycznych i bliskich spotkań ze sobą samym. Dla tych, którzy chcą poczuć i poruszyć swoje ciało, a także zaopiekować się swoimi emocjami. Będziemy towarzyszyć Wam w drodze do samopoznania, a tym samym uzyskiwania coraz większej sprawczości i odpowiedzialności. A także pomożemy zrozumieć wzorce i usprawnić komunikację ze światem zewnętrznym.

GDZIE?

Qi Booster odbędzie się w niezwykle kojącym otoczeniu górskiej natury w Beskidzie Makowskim w Leśniakówce. Na miejscu, stworzymy bezpieczną przestrzeń na wyciszenie, pogłębienie kontaktu ze sobą i swoim ciałem, pracę indywidualną oraz warsztatową, w kameralnym gronie.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ PO QI BOOSTER?

Zaproponowane przez nas metody pracy mają na celu rozpoznanie, uświadomienie i zredagowanie systemów nabytych i niesionych. Aby uczestnicy mogli realnie poczuć siebie i nauczyć się bycia w bliskości i akceptacji ze sobą samym.  Ponadto spojrzeć na siebie, swoje reakcje w sposób bardziej klarowny, pozbawiony systemowych filtrów i masek.

Nasze sesje i warsztaty zostały ułożone w taki sposób, by stopniowo i w poczuciu bezpieczeństwa dokonywać kolejnych kroków w samopoznaniu. A tym samym uzyskiwać coraz większą sprawczość i odpowiedzialność w życiu i w relacjach. Wolność to świadomość, w dokonywaniu wyborów spójnych z naszą drogą. To ugruntowanie w miejscu, w którym się znajdujesz. Przestrzeń, gdzie nie zakładamy masek i doświadczamy życia na gołej skórze, bez rynsztunku i obaw.

W procesie poznawania, odkrywania, powrotów do ciała i czucia korzystać będziemy z holistycznych, zdrowotnych i pogłębiających świadomość praktyk Body&Mind:

 • Praktykę jogi.
 • Świadome Ciało – trening łączący w sobie ćwiczenia Cardio, Core, Pilates i Qi Gong.
 • Spersonalizowane zabiegi akupunktury wg. Klasycznej Medycyny Chińskiej.
 • Living Body – metoda pracy oparta na odblokowaniu, przepływie i internalizacji doświadczeń.
 • Warsztaty z Psychologii Pozytywnej.
 • Warsztaty automasażu i akupresury głowy i twarzy.
 • Praktyka Big Mind/Big Heart.
 • Satsangi.
 • Warsztaty pt. „Psychosomatyka w Medycynie Chińskiej”.
 • Shirin Yoku.
 • Medytacje i ćwiczenia Body Scan.
 • Niespodzianki.

Nie zabraknie praktyk poruszających ciało, kojących ducha i wyciszających umysł. Ponadto spodziewajcie się energetyzujących poranków, zdrowej dawki ruchu, wspierających kręgów, oraz uzdrawiającego kontaktu z naturą.
Osobom zainteresowanym prześlemy szczegółowy plan dnia i program warsztatów.

Prawdziwy Qi Booster!
Zapraszamy serdecznie!!
Poprowadzimy Was z radością 🙂

ORGANIZATORZY WYJAZDU QI BOOSTER:

Sylwia Klimaszewska

Specjalizuję się w holistycznym podejściu do człowieka, które uwzględnia świadomą pracę z ciałem i emocjami oraz zdrowe żywienie. Dostarczam rozwiązania integrujące szerokie spektrum dbania o zdrowie. Rozumiane nie jako brak choroby, ale jako dobrostan i satysfakcję w obszarze fizycznym, psychicznym i duchowym.

Jestem założycielką Zen Concept i współzałożycielką oraz Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Shiatsu Polska, certyfikowanym praktykiem Shiatsu Zen, Terapeutką Medycyny Chińskiej, ze specjalizacjami z akupunktury tradycyjnej oraz klasycznej i dietetyki leczniczej. Ponadto certyfikowaną trenerką umiejętności psychospołecznych. Doświadczoną trenerką przygotowania motorycznego i TRX CORE oraz instruktorką wielu sportów (m.in. gimnastyki, pływania, narciarstwa, windsurfingu). Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, a także Zielarstwo i Towaroznawstwo Zielarskie, w IMK w Katowicach. Kompetencje z zakresu medycyny wschodniej rozwijałam w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie, Instytucie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej ITCM DAO oraz w The European Shiatsu School. Ponadto aktualnie poszerzam kwalifikacje studiując u Cody’iego Dodo Akupunkturę Klasyczną według Mistrza Yuena. Mam na koncie publikacje w zakresie żywienia dla specjalistycznych magazynów sportowych.

Swoją praktykę opieram na wielokierunkowym przygotowaniu akademickim, wieloletnim doświadczeniu w pracy z człowiekiem i ludzkim ciałem, a także uważności i empatii. Wierzę w zdrowienie i rozwój poprzez świadomą pracę z ciałem: ruch, dotyk, oddech, medytację oraz właściwą dietę. Medycynę naturalną traktuję nie tylko jako pracę, ale przede wszystkim pasję, której praktyki i zalecenia wdrażam w życiu codziennym. Medycyna Chińska oraz Zen Shiatsu wspaniale integrują obszary, które fascynują mnie w człowieku od lat. Zarówno od strony fizycznej: biologii, fizjologii, anatomii oraz psychologicznej: psychosomatyki – zależności i wpływu emocji na ludzki organizm.

Dowiedz się więcej: www.zenconcept.pl

Kasia Lazar

Qi Booster - Prowadzący: Kasia Lazar
Zdjęcie: Kasia Lazar

Długa podróż, którą odbyłam, obejmuje ponad dwudziestoletnie doświadczenie w praktyce i nauczaniu jogi. Całkiem ciekawa historia pełna cudownych spotkań niesamowitych ludzi, takich jak Lino Miele, Kino MacGregor, Tim Feldmann, Ty Landrum, Laruga Glaser, Sharmili Desai i wielu innych na całym świecie. Moja praktyka medytacyjna pozwoliła mi uczyć się również od wspaniałego nauczyciela Genpo Roshi, który zdecydowanie poprowadził mnie do Otwarcia mojego Serca.

Mając możliwość takich doświadczeń w życiu, zdecydowałam się dzielić się wiedzą w sposób i miejscu bliskiemu mojemu sercu. W pełnym miłości stylu i blisko natury, gdzie można poczuć oddech ziemi, drzew i wody. Ponadto pisałam i publikowałam artykuły dotyczące jogi i rozwoju duchowego na stronie Boso na Macie oraz w Magazynie Jogi. Wiele lat temu założyłam jedną z pierwszych szkół vinyasa jogi w Polsce – Strefa Jogi. Studiuję i rozwijam także narzędzia oraz praktykę w zakresie lecznictwa według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM). Długie doświadczenie nauczania doprowadziło mnie do stworzenia ze wspaniałym teamem Up Dog Yoga Educational School, która oferuje kursy nauczycielskie jogi z ramienia Yoga Alliance.

KWALIFIKACJE: Instruktor rekreacji ruchowej w specjalności Hatha Joga (AWF Katowice, Janusz Szopa), Kurs nauczycielski Ashtanga Jogi (Basia Lipska), E-RYT500 Yoga Alliance, 300h Aligned Yoga (Briohny Smyth), System hormonalny i anatomia energetyczna (Julia McCabe), Ajurveda Panca Karma, Jiva Ayurveda, Akupunktura i Dietetyka (Tradycyjna Medycyna Chińska) – Instytut Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie. Kasia kontynuuje poszerzanie swoich kwalifikacji będąc obecnie uczennicą Codiego Dodo w zakresie Klasycznej Akupunktury według Mistrza Yuena oraz studiując akupunkturę w programie magisterskim w Shanghai University of Traditional Chinese Medicine.

Dowiedz się więcej: www.kasiakaminskayoga.com

MIEJSCE:

Leśniakówka – ośrodek położony w malowniczym miejscu, w lesie, w sercu Beskidu Makowskiego. U podnóży Pasma Glichowca, w miejscowości Glichów. To miejsce, w którym znajdziesz odpoczynek od codziennej bieganiny i możesz liczyć na głębokie wyciszenie, z dala od intensywności współczesnego życia. Idealne, aby odnaleźć równowagę w sercu i umyśle.

Do naszej dyspozycji będzie pełna infrastruktura obiektu:

 • jedno-, dwu-, trzy- i czterosobowe pokoje ze wspólnymi łazienkami (dwiema),
 • tarasy z pięknym widokiem na las,
 • sala warsztatowa do wspólnych praktyk i medytacji,
 • aneks kuchenny,
 • ustronny ogród, zachęcający do relaksu i celebrowania ciszy,
 • istnieje opcja skorzystania z sauny, po wcześniejszym uzgodnieniu (dodatkowo płatne),
 • możliwość masażu, po wcześniejszym uzgodnieniu (dodatkowo płatne),
 • parking.

Właściciele zadbają o cudowną kuchnię. Zapewniamy pełne wyżywienie (śniadanie, dwudaniowy obiad, deser z kawą/herbatą, kolacja). Możliwa jest kuchnia wegetariańska.

Przyjazd w czwartek, 19.09.2024, na ciepłą kolację, a wyjazd w niedzielę 22.09.2024, po obiedzie, z kawą i deserem.

DATA:

19-22.09.2024

KOSZT:

 • 2 500 zł – pokój 3 i 4-osobowy
 • 2 600 zł – pokój 1 i 2-osobowy

Cena obejmuje zakwaterowanie, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), wszystkie warsztaty, ćwiczenia i zabiegi Klasycznej Medycyny Chińskiej. Nie obejmuje dojazdu.

ZAPISY NA WYJAZD – QI BOOSTER 2024! Jesienny weekend w Beskidzie

Formularz zapisów: https://www.zenconcept.pl/oferta/qi-booster-zapisy/
Mail: kontakt@zenconcept.pl, kasiakaminskayoga@gmail.com
T: +48 798 706 649
T: +48 603 623 932

Zapisz się do naszego newslettera

*Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Usługodawcę (Zen Concept Sylwia Klimaszewska-Domańska) w celu przesyłania informacji marketingowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

error: Zawartość strony jest własnością intelektualną autora!
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.